Misja i wizja firmyPrzyszłość należy do tych, którzy tworzą ją dzisiaj – dlatego w Marsun wierzymy, że w zakresie nowych technologii najważniejsze są: myślenie perspektywiczne, odpowiednia strategia i wykorzystanie szansy. 

W ciągu zaledwie pięciu lat udowodniliśmy, że potrafimy wykorzystać okazję, wyprzedzając konkurencję, rosnąc do pozycji lidera w branży inwerterów hybrydowych. Jak to zrobiliśmy? Przewidując trendy zapoczątkowane na Zachodzie i wdrażając je w Polsce.

Naszym partnerom oferujemy  zrównoważoną i efektywną energetycznie przyszłość. Misją Marsun jest pionierska transformacja rynku fotowoltaiki w Polsce poprzez dostarczenie Tobie jako instalatorowi wiedzy, narzędzi i wsparcia, które pozwolą Ci rozwijać swój biznes z prędkością światła.

Jakub Tomirski

Dyrektor Generalny
10 000+
sprzedanych urządzeń
5 lat
wspieramy instalatorów
oficjalny partner
380 firm
objętych stałą współpracą

Więcej o nas

Marsun wyróżnia się nie tylko dynamiką w podejmowaniu działań, ale także mierzalnymi efektami.

W ciągu pięciu lat od podstaw zbudowaliśmy grupę, która obecnie stanowi filar wsparcia dla instalatorów fotowoltaicznych w Polsce — takich jak Ty. Jesteśmy oficjalnym partnerem uznanej marki Deye, oferując tym samym naszym kontrahentom tylko sprawdzone rozwiązania. Nie czekamy na zmiany – my je inicjujemy, wykorzystując głęboką wiedzę i innowacyjne podejście do energii słonecznej.
Przystępując do Programu Partnerskiego Marsun, zyskujesz dostęp do bogatego doświadczenia rynkowego i technicznego, dzięki czemu zasilisz grono naszych partnerów osiągających sukces w implementacji inwerterów hybrydowych. Oferując wsparcie i wskazówki, przyczyniamy się do zniwelowania Twoich błędów początkującego i przyspieszamy Twoją adaptację do rozwijającego się rynku.

Korzyści wynikające z tej kooperacji objęły także optymalizację kosztów szkoleniowych oraz proces certyfikacji. Z Marsun, zbudujesz mocne fundamenty dla długotrwałych i owocnych relacji z klientami, czerpiąc z naszych sprawdzonych metod działania. Dostęp do serwisowych rozwiązań i wsparcia posprzedażowego podnosi wiarygodność i satysfakcję współpracujących przedsiębiorstw.

Zaangażowanie w wymianę wiedzy i doświadczeń między naszymi partnerami przyczynia się do wzrostu siły całego sektora PV w kraju. Przejmując i adaptując nasze sprawdzone strategie, możesz nie tylko umocnić swoją pozycję na rynku, ale stajesz się także aktywnym uczestnikiem w zrównoważonym kształtowaniu energetycznej przyszłości Polski.

Już dziś zoferuj swoim 
klientom nowe rozwiązania