Program Partnerski

W Programie Partnerskim Marsun oferujemy Ci coś znacznie więcej niż tylko wsparcie — dostajesz pewność, spokój ducha i możliwość rozwoju Twojego biznesu w rewolucyjnej dziedzinie energii odnawialnej. Dlaczego jesteśmy tego tacy pewni? Bo sami przeszliśmy już tę drogę, w niecałe dwa lata odnieśliśmy sukces, a teraz jesteśmy gotowi podzielić się z Tobą naszym doświadczeniem. To wszystko na zasadach relacji partnerskiej, czyli dążąc do osiągnięcia wspólnego celu. Budowanie imperium energii przyszłości zaczyna się właśnie teraz!

Korzyści z programu partnerskiego

Szkolenia stacjonarne i online
Doradztwo produktowe
Dedykowany specjalista techniczny
Modyfikacja istniejących systemów
Wsparcie przy doborze systemów hybrydowych
Dbałość o dokumentację techniczną
Dostarczanie praktycznych rozwiązań służących rozwojowi firmy i zdobyciu przewagi konkurencyjnej
Nauka nowoczesnych technik sprzedażowych
Budowanie wartości dodanej dla klientów Partnerów
Wsparcie posprzedażowe
Optymalizacja istniejących w firmie procesów
Kompleksowe wsparcie marketingowe
Partnerskie, logowane materiały firmowe
Certyfikaty potwierdzające zdobycie nowych kompetencji
Udostępnienie materiałów reklamowych: ulotki, banery, grafiki, filmy reklamowe itp.
Motywacyjne Gale wręczenia nagród
Pomoc w promowaniu najlepszych partnerów na kanałach marketingowych Marsun
Kwartalne spotkania

Jak działa Program Partnerski?

Program Partnerski podzieliliśmy na rozbudowane sekcje, z których każda ma za zadanie edukować, wspierać, radzić i doceniać osiągnięcia w każdym obszarze związanym z PV. W ten sposób dajemy Ci kompleksowy plan wraz z instrukcją, jak krok po kroku budować swoją przewagę konkurencyjną przy wsparciu doświadczonych specjalistów.
Zostań Partnerem

Wsparcie techniczne

W tej sekcji jako Partner otrzymujesz wsparcie indywidualnego opiekuna w zakresie technologicznym, którego zadaniem jest wspieranie Cię na różnych etapach współpracy, udzielanie Ci wskazówek w kwestii dobierania odpowiednich komponentów, modyfikowania istniejących systemów oraz asystę posprzedażową.

Wsparcie techniczne obejmuje także pakiet szkoleń składających się zarówno z zajęć stacjonarnych, jak i online. Ich tematyka uwzględnia najnowsze wytyczne branżowe oraz dostarcza wiedzę techniczną dotyczącą inwerterów hybrydowych i koncepcji magazynowania energii. To wszystko po to byś równocześnie poznawał nowy trend i stosował go w praktyce, jednocześnie gwarantując sobie minimalizację ryzyka pomyłki i transformację swojego biznesu do zupełnie nowego poziomu.

Optymalizacja systemów

Tutaj nauczysz się, jak pokierować procesami w swojej firmie, by wdrażanie nowych technologii usprawniło pracę i minimalizowało zbędne koszty. Nauczysz się zarządzać zmianą na podstawie realnych sytuacji dotyczących Twojej firmy. 

Poznasz procesy, które sami wprowadziliśmy, a które pomogły nam urosnąć w krótkim czasie i być gotowym na przyjęcie wszelkich zmian w naszym otoczeniu gospodarczym.

Rozbudowane wsparcie marketingowe

Otrzymujesz gotowe materiały promocyjne, dzięki czemu nie musisz planować kampanii reklamowej dotyczącej poszerzenia Twojej oferty. W naszej bazie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, przygotowane przez specjalistów z zakresu reklamy i marketingu. Możesz pozyskać ulotki, materiały drukowane, grafiki oraz profesjonalnie opracowane filmy promocyjne.

W ten sposób poinformujesz klientów o swoich działaniach z prędkością światła, zamiast zastanawiać się jak dotrzeć do swojej grupy docelowej.

Promocja instalacji

Wyróżnimy Cię za Twoje osiągnięcia, wspierając Twój dalszy rozwój i budując Twoją pozycję na rynku PV. Zamieścimy Twoje innowacyjne instalacje w formie filmu reklamowego lub innych materiałów marketingowych na naszych wszystkich kanałach komunikacyjnych. 


Jesteśmy Partnerami, Twój sukces to dla nas powód do dumy, dlatego pomożemy Ci jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła w branży PV, wspólnie tworząc energię przyszłości.

Platforma szkoleniowa i spotkania kwartalne

Nasza platforma szkoleniowa gwarantuje nieustanny dostęp do najnowszej wiedzy i praktycznych umiejętności niezbędnych w branży fotowoltaicznej. Regularne spotkania kwartalne to niepowtarzalna okazja do wymiany doświadczeń i najlepszych praktyk z innymi profesjonalistami z sektora.
Zostań Partnerem

Szkolenia wewnętrzne

W tej sekcji zyskasz dostęp do specjalnego pakietu szkoleń dostępnych wyłącznie dla Partnerów. Tutaj pozyskasz wiedzę na temat rozwiązywania konkretnych problemów technicznych, poznasz najnowsze trendy sprzedażowe, dowiesz się, w jaki sposób rozmawiać z klientami, by dostrzegli wartości, z jakimi do nich przychodzisz i konkretne porady dotyczące technik sprzedaży. Marsun przekaże Ci także potwierdzenie zdobytych kwalifikacji poprzez wydanie certyfikatu ze szkolenia.

Spotkania Networkingowe

Kwartalne spotkania z partnerami ukierunkowane na dzielenie się nie tylko doświadczeniami, ale także napotkanymi podczas pracy trudnościami. Odbędziemy nowe szkolenia techniczne i sprzedażowe oraz rozwiniemy umiejętności dotyczące budowania relacji biznesowych.

Trendy rynkowe ulegają szybkim zmianom, aby być na bieżąco, należy je śledzić, a nie gonić. Cykliczne spotkania gwarantują Ci długotrwałe utrzymanie pozycji lidera inwerterów hybrydowych.

System poleceń

Marsun, posiadając rozbudowane kanały komunikacji marketingowej, ma możliwość przekazywania swoim Partnerom kontaktów do klientów zainteresowanych instalacją. Oznacza to, że minimalizujemy ryzyko dotyczące trudności z pozyskiwaniem klientów. 

Przekazując Ci kontakt do potencjalnej instalacji, rekomendujemy jednocześnie Ciebie jako profesjonalnego instalatora. Polecenie od marki, która odniosła już sukces w branży, pozwala Ci na podjęcie rozmowy biznesowej z kontrahentem ze znacznie korzystniejszej pozycji, niż gdybyś działał w pojedynkę.

Skrócona droga do klienta to kolejny element, który powiększa Twoją przewagę nad konkurencją. Kiedy Ty podpisujesz kontrakt na kolejną instalację, inni dopiero zastanawiają się jak wdrażać nowe technologie w swojej firmie.

Gala nagród

Co roku będziesz uczestniczyć w organizowanych przez Marsun Galach wręczenia nagród dla najlepszych Partnerów.
W Partnerstwie istotne jest dzielenie się wiedzą, wsparcie oraz celebrowanie osiąganych sukcesów, bo tylko w ten sposób możesz budować motywację do dalszego działania i prestiż Twojej marki w branży.

Sprawdź czy program partnerski jest dla Ciebie

Chcesz zostać naszym Partnerem? Możesz skorzystać z okresu próbnego lub od razu przystąpić do programu. 

Okres próbny to czas, w którym masz możliwość zweryfikowania założeń programu w praktyce, poznania naszych specjalistów i doświadczenia. To czas, w którym otrzymujesz 3-miesięczny dostęp do pełnego Programu Partnerskiego bez konieczności spełnienia dodatkowych warunków formalnych. Po tym czasie bogatszy o własne doświadczenia decydujesz, czy chcesz przystąpić do realizacji warunków formalnych i przystąpić do Programu Partnerskiego na dłużej.

Program Partnerski w Marsun to nie tylko zestaw narzędzi i szkoleń. To możliwość eliminacji ryzyka związanego z dynamicznymi zmianami w branży oraz wsparcie na każdym etapie rozwoju Twojego biznesu. Daje Ci to bezpieczeństwo, pozwalając skupić się na rozwijaniu swojej kariery bez obaw o pominięcie istotnych kwestii.
Zostań Partnerem

Mapa certyfikowanych instalatorów Deye

Chcesz zostać naszym partnerem?

Wypełnij formularz kontaktowy, by zamówić połączenie z naszym specjalistą lub zadzwoń pod podany numer i uzyskaj wskazówki jak rozpocząć współpracę.

Formularz kontaktowy